top of page

Hakkımızda

YFK Mimarlık olarak 2018 yılından itibaren bir çok alanda mekan üretim biçimlerini araştıran, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine mimari kaygılarla çözüm üretmeyi hedefleyen mimari bir oluşumdur. Herkes için erişilebilir ve sürdürülebilir mekanlar tasarlamayı, optimum çözümler geliştirmeyi önemser. Mimaride yeni mekanlar tasarlarken kullanıcıları tasarımın merkezinde ele almaktadır.


Bu alandaki tecrübelerini, günümüz teknoloji ve imkanlarından faydalanarak ekonomik, erişilebilir ve sürdürülebilir mekanlar oluşturmak için kullanırken her detayı en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüp uygulamaya geçirmektedir.


Her detayı özenle tasarlanmış mekanlar kullanıcı deneyimini arttıracağı için işletmenin hızlı büyümesini, sürekli gelişmesini ve sektörde yükselmesini sağlayan temel unsurlardan biridir. Bu nedenle YFK Mimarlık sizler için her detayı özenle tasarlayıp işletmenizin yeni bir kimlik kazanmasını sağlar.

Ekip

yfk mimarlık iç mimarlık kurucu mimar fotoğraf

Yüksel Fikri KAŞIKCI

KURUCU MİMAR

1992 senesinde İstanbul'da doğmuştur. Mecidiyeköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra özel yetenek sınavında başarı göstererek Haliç Üniversitesi’nde Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden 2014 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır. 2014 – 2018 yılları arasında bir çok mimari ve iç mimari projede görev almış ve sonrasında “YFK Mimarlık”ı faaliyete geçirmiştir.

bottom of page